Provozujete kamenný obchod či e-shop a chcete zboží za velkoobchodní ceny?Jste kamenný obchod či e-shop a chcete s námi začít spolupracovat?

Pak není snazší cesty, než-li nás kontaktovat na naší e-mailové adrese info@cambag.czKdo jsme? 

Jsme společnost Cambag s.r.o., která se zabývá již téměř 20 let výhradním dovozem módních doplňků od velmi kvalitní německé značky Camel Active. Již téměř 20 let máme výhradní zastoupení a dodáváme tak naše zboží do řady dalších e-shopů či kamenných prodejen po celé ČR. 

 

Kdy od Vás mohu zboží objednat? 

Zboží od nás můžete objednat bezprostředně poté, co dojde k navázání spolupráce. Pro urychlení celého procesu Vám doporučujeme založit si profil na našem e-shopu. Skrze tento profil Vám následně udělíme status velkoobchodního odběratele a budete mít tak možnost zboží snadno a rychle objednat za velkoobchodní ceny. Kdy od Vás zboží dostanu?

Vše záleží na objemu Vaší objednávky a také na stavu našich skladových zásob. Pokud Vámi objednané zboží budeme mít právě na skladě, pak jsme připraveni jej připravit a expedovat do 48 hodin. Pokud to bude zboží na objednávku, tak jej objednáváme zpravidla do druhého dne u našeho dodavatele 

 

Zpět do obchodu